Red's Music to polska firma, która specjalizuje się

w produkcji profesjonalnego okablowania muzycznego.

 

Od kilkunastu lat marka Red's Music cieszy się ogromną popularnością wśród odbiorców, którzy szczerze polecają nasze produkty. Firma zyskała wielu zwolenników w Polsce, a także za granicą za sprawą fachowego podejścia do produkcji kabli – są wykonane solidne i perfekcyjnie. Świadczy o tym nie tylko jego budowa, ale również wysoka jakość dźwięku bez szumów i trzasków.

 

Przykładamy dużą wagę do szczegółów, ponieważ wiemy, że to od naszego zaangażowania zależą nasze wyniki oraz to jak jesteśmy postrzegani na rynku muzycznym. Atutem Red's Music jest to, że przewody są wykonywane ręcznie w Polsce, a każdy kabel jest testowany za pomocą testerów co zapewnia 100% sprawności w połączeniu. Każdy przewód posiada zabezpieczenie chroniące go przed wyrwaniem. Styki lutowane są w sposób zapewniający nierozłączność kabla i wtyku.

 

 

O nas

funkcjonalne rozwiązania

Kable o długości od 3m wyposażone są rzep do spinania ułatwiający jego eksploatacje i transport. Wykonujemy także wiele zleceń na specjalne zamówienia, dostosowując się przy tym do wymagań naszych klientów.

wysokiej jakości materiały

Do lutowania stosujemy bezołowiową cynę z dodatkiem miedzi i srebra. Znajdująca się w środku przewodu najwyższej jakości miedź beztlenowa, zapobiega powstawaniu procesów korozyjnych. Bardzo mocna powłoka kabla wykonana z elastycznego polimeru jest trwała i odporna na przetarcia.

wykonane ręcznie

Naszym atutem jest to, że przewody są wykonywane ręcznie w Polsce, a każdy kabel jest testowany za pomocą testerów co zapewnia 100% sprawności w połączeniu. Każdy przewód posiada zabezpieczenie chroniące go przed wyrwaniem. Styki lutowane są w sposób zapewniający nierozłączność kabla i wtyku.

 

Dystrybucję naszych produktów zostawiamy sklepom muzycznym, zatem znajdziesz je na terenie całej Polski m.in. w miejscach oznaczonych na mapie. Od ręki lub na zamówienie.

 

Natomiast jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat oferowanych przez nas kabli lub nawiązać współpracę w jakimś zakresie, zapraszamy do kontaktu.

 

Dystrybucja

Profesjonalne kable muzyczne

Aktualności

Więcej

Nowość w Reds Music


Z przyjemnością informujemy że nasza oferta rozszerzyła się o struny do gitar klasycznych. Produkowane są ręcznie tradycyjną metodą. 

 

 

Kontakt

 

RED'S MUSIC

ul. Leopolda Staffa 4
21-560 Międzyrzec Podlaski

Tel: +48 83 371 60 55
e-mail kontaktowy: biuro@redsmusic.pl

Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Social media

Więcej...

Opinie

"Budując swoje Stir up Studio, zdecydowałem się użyć do całościowego okablowania osprzęt polskiej firmy Red's Music. Jakość wtyków, gniazdek, kabli mikrofonowo - instrumentalnych jest absolutnie najwyższej światowej klasy. Red's Music wyprodukowała kable, które doskonale spisują się zarówno na scenie jak i w warunkach studyjnych. Polecam."

Paweł Mąciwoda

"Mogę uczciwie polecić przewody gitarowe Red's Music. Są czytelne w brzmieniu, nie wprowadzają dodatkowych zakłóceń, są odporne na trudy długotrwałego używania i dają pewność, że nie poddadzą się w trakcie koncertu. W zależności od rodzaju przewodu na aparaturze wysokiej klasy możemy usłyszeć ich niuanse brzmieniowe. Mam oczywiście wiele innych kabli i one też mają swoje zalety, natomiast w tym miesiącu prawie wszystkie koncerty zagrałem używając przewodów " Red's Music" i najbliższym miesiącu też zagram korzystając z ich profesjonalnych cech."

Mietek Jurecki

Członek grupy SCORPIONS

  1. pl
  2. en
  3. cs
  4. sk
  5. de