RED'S MUSIC

ul. Leopolda Staffa 4

Międzyrzec Podlaski 21-560

Tel: +48 83 371 60 55

e-mail: biuro@redsmusic.pl

logo Reds Music

Kontakt z nami:

Gdzie kupisz?

Obserwuj nas

Nasze produkty dostępne są w profesjonalnych sklepach muzycznych & audio

Copyright © Red's Music 2021

Paweł Mąciwoda

Paweł Mąciwoda

Członek grupy SCORPIONS

Budując swoje Stir up Studio, zdecydowałem się użyć do całościowego okablowania osprzęt polskiej firmy Red's Music. Jakość wtyków, gniazdek, kabli mikrofonowo - instrumentalnych jest absolutnie najwyższej światowej klasy. Red's Music wyprodukowała kable, które doskonale spisują się zarówno na scenie jak i w warunkach studyjnych. Polecam!

Mietek Jurecki

Mietek Jurecki

Multiinstrumentalista, Budka Suflera

Mogę uczciwie polecić przewody gitarowe Red's Music. Są czytelne w brzmieniu, nie wprowadzają dodatkowych zakłóceń, są odporne na trudy długotrwałego używania i dają pewność, że nie poddadzą się w trakcie koncertu. W zależności od rodzaju przewodu na aparaturze wysokiej klasy możemy usłyszeć ich niuanse brzmieniowe. Mam oczywiście wiele innych kabli i one też mają swoje zalety, natomiast w ostatnim czasie prawie wszystkie koncerty zagrałem używając przewodów " Red's Music" i również w najbliższych trasach koncertowych też zagram korzystając z ich profesjonalnych cech.

Krzysztof KMIETA Kmiecik

Krzysztof KMIETA Kmiecik

LUXTORPEDA

Kabel Red's przekazuje 100% tego co wychodzi z instrumentu. Chodzi o harmoniczne i pełne pasmo, co słychać w nagraniu. Pełna satysfakcja z brzmienia!

Marcin SAKU Saktura

Marcin SAKU Saktura

Producent, muzyk, właściciel studia SAKU ART

"Przewody firmy RED'S MUSIC to klasa sama dla siebie. Począwszy od najdrobniejszych detali wykonania, znakomite komponenty, ciekawy design, poprzez czytelność i klarowność brzmienia - są to kable, które „must have"! Dlatego wyposażyłem moje studio SAKU ART PRODUCTION właśnie w te przewody :)"

Aleksandra Szmeja

Aleksandra Szmeja "Alex S"

Gitarowa youtuberka

Korzysta z kabli Red's Music od kilku lat. Obraca się w ciężkim, metalowym stylu. Skupia się na graniu coverów, testach sprzętu, a obecnie pracuje także nad własnym materiałem na 1 płytę.

Jakub Leciej

Kuba Leciej

Gitarzysta, kompozytor, nauczyciel - CANDIDA

Kiedy odebrałem przesyłkę z zamówionym przewodem aż mnie zatkało! Kabel z chirurgiczną precyzją wykonany, oznaczony i gotowy do pracy z zestawem Fractal AXE + Voes Board. Dwa przewody osadzone w jednym oplocie sprawiają, że nie ma tańca z kablami tylko mega sprawnie i szybko pakuje i wypakowuje z case kabel - i GOTOWE! Mega profesjonalna obsługa! Dziękuję Red's Music! Absolutny szacunek za zaangażowanie w spełnianie naszych marzeń :) Pozdrawiam

Grzegorz Kabasa

Grzegorz Kabasa

Gitarzysta, kompozytor, dziennikarz, twórca projektu BREMENN

Ostatnią rzeczą z jaką chciałbym się zmagać podczas pracy czy to w studiu, czy na scenie, są....niedziałające kable. W ferworze artystycznego amoku głowę opanowują ważniejsze sprawy niż niespodziewana walka z amatorskimi drutami. Coś nie łączy, coś trzeszczy coś zwyczajnie denerwuje. Aby się ustrzec przed niepotrzebnym zamieszaniem stawiam na niezawodność. Graty maja działać i finał. I z tego właśnie powodu zdecydowałem się na wykorzystanie kabli firmy Red's Music. Solidnie wykonany, zawodowy produkt. Podłączam i wszystko gra. Nie mam powodu do obaw, kable Red's Music sprawdzają się w każdej sytuacji. Profesjonalne kabelki i aby je nabyć nie potrzeba ustanawiać hipoteki na mieszkanku ulubionym. Jest dobrze i o to w muzyce chodzi!

Opinie artystów

Reds Music logo
  1. pl
  2. en
  3. cs
Red's Music