Red's Music
  1. pl
  2. en
  3. cs
Red's Music oficjalnym dystrybutorem marki ST-Professional
22 kwietnia 2022

Red's Music oficjalnym dystrybutorem marki ST-Professional

Firma ST-Professional we Włoszech od ponad 26 lat robi komponenty do gitar, wzmacniaczy jak i złącza kablowe. Tradycja ich sięga o wiele głębiej bo już w latach 60 ubiegłego stulecia ten region słynął z produkcji instrumentów i akcesoriów. Dotychczasowe doświadczenie i profesjonalizm właścicieli, patenty sprawdzone już w dziedzinie instrumentów muzycznych i telefonii, pozwoliły firmie rozwijać się, osiągając z czasem ważne cele w swojej branży, dzięki inwestycjom w nowe technologie, innowacje i ciągłe doskonalenie.

 

Dziś Red’s Music może pochwalić się międzynarodową współpracą z jedną z czołowych firm produkujących akcesoria na cały świat. Współpraca nawiązana z ST-Professional i powierzenie nam wyłącznej dystrybucji na teren Polski jest dla nas ważnym wydarzeniem i wiemy, że oferujemy Państwu produkty najwyższej jakości – „made in ITALY”.

 

Włoskie komponenty firmy ST-Professional są wykorzystywane do gitar, efektów, wzmacniaczy. Jakość i cena idą w parze, a my nie celujemy w najniższą półkę, nie ma to nic wspólnego z produktami z dalekiego wschodu.

 

Sprawdź -->

Copyright © Red's Music 2024

Nasze produkty dostępne są w profesjonalnych sklepach muzycznych & audio

Obserwuj nas

Gdzie kupisz?

Kontakt z nami:

logo Reds Music

RED'S MUSIC

ul. Brzeska 26

Międzyrzec Podlaski 21-560

Tel: +48 83 371 60 55

e-mail: biuro@redsmusic.pl